laat je uitdagen!

Scouting Aarle-Rixtel brengt ook dit jaar de

Scouting Aarle-Rixtel brengt ook dit jaar de lente weer bij u thuis, dit doen we met de verkoop van potgrond en fleurige bloemen.

Het assortiment van de lenteactie bestaat dit jaar uit potgrond en prachtige violen.

Wij komen bij u langs op zaterdag 12 maart. ‘s Ochtends beginnen we vanaf 10:00 uur in de wijken ten zuiden van de Dorpsstraat, dat is de kant van de kiosk, de slager en café Stout. In de middag gaan we verder in de wijken ten noorden van de Dorpsstraat, dat is de kant van de fietsenmaker, Jantje en de bakker. Tussen 10:00 uur en 15:00 uur is het ook mogelijk om potgrond of bloemen te kopen bij onze blokhut. De blokhut is gelegen aan de Duivenakker 74 in Aarle-Rixtel, vlak achter de Dreef.

admin • 24 februari, 2016


Vorig bericht

Volgend bericht