laat je uitdagen!

Op zaterdagavond 10 december organiseert Scouting

Op zaterdagavond 10 december organiseert Scouting Aarle-Rixtel een snerttocht voor alle inwoners van Laarbeek. Deze snerttocht wordt gehouden in het kader van de Gezondheidsrace Laarbeek.

De snerttocht is een wandeltocht welke door zowel de kom als het buitengebied van Aarle-Rixtel loopt. Na afloop van de wandeltocht krijgen alle deelnemers een warme kop verse erwtensoep. Er is keuze tussen twee afstanden, een korte route van ongeveer vijf kilometer en een lange route van ongeveer tien kilometer. De korte route is bijvoorbeeld erg geschikt voor gezinnen met kleine kinderen.

Deelnemers kunnen tussen 18:00 en 20:00 uur starten met de wandeltocht. Start- en eindpunt van de snerttocht is de blokhut van Scouting Aarle-Rixtel, gelegen aan de Duivenakker 74 in Aarle-Rixtel (achter De Dreef). Deelnemers wordt aangeraden om goede wandelschoenen aan te trekken.

Daarnaast wordt voor de zichtbaarheid in het donker ook een veiligheidshesje aangeraden.
Deelname aan de snerttocht is €1 per persoon. Aanmelden kan via de website van Scouting Aarle-Rixtel:

Snerttocht

admin • 1 december, 2016


Vorig bericht

Volgend bericht