laat je uitdagen!

Hallo allemaal

Hallo allemaal,

We starten dit jaar het scouting seizoen met een gezamenlijke open dag. En wel op 5 september van 13.30-16.00 uur. Tijdens deze open dag wordt er ook overgevlogen naar de andere speltakken. Zoals gebruikelijk doen we dit met een spectaculaire activiteit. Deze activiteit is mede mogelijk gemaakt door de goede doelen actie van basisschool de Brukelum.

Er komt ( bij goed weer) een klimwand van 10 meter hoog, dus laat je uitdagen!!Graag nodigen we ook je ouders, broertjes en zusjes, opa’s en oma’s, ooms en tantes en al je vrienden en vriendinnen uit om ook een kijkje te komen nemen. We zorgen dat de koffie en de ranja klaar staat.

Graag zien we jullie op 5 september om 13.30 op de blokhut!

Leiding en bestuur Scouting Aarle-Rixtel

admin • 2 september, 2015


Vorig bericht

Volgend bericht