laat je uitdagen!

Afgelopen weekend was het JOTA JOTI 2014…

Afgelopen weekend was het JOTA JOTI 2014 in het thema: After Daylight. Zo konden er diverse leuke activiteiten gedaan worden in en rondom de blokhut.

Wat dacht je van zenden en chatten naar andere groepen, spellen spelen op een reusachtig touchscreen of met handgebaren enkele leuke spelletjes doen. En wat dacht je van de vliegtuig simulator waar mee je door het Oostenrijkse Wenen kon vliegen of de virtuele sprookjes wereld op de Ipad en de spannende laser ontwijk ruimte!
En ook niet te vergeten de diverse puzzels en code’s die door de hele blokhut te vinden waren.

Helaas hebben we zondag tijdens het regiospel afscheid moeten nemen van de wissel bokaal die ondertussen al 2 jaar in ons bezit was. Wij bedanken alle vrijwilligers, leiding en zendamateurs die dit weekend tot een gezellig en uitdagend weekend hebben gemaakt!

admin • 20 oktober, 2014


Vorig bericht

Volgend bericht